Kontakta oss

Öppettider:
Måndag-torsdag: 08.00-17.00
Fredag 8.00-15.00

Besöks- och postadress:
Plastgatan 10
531 55 Lidköping

Huvudkontor:
Älvgatan 16
531 31 Lidköping

Tel: +46 510-203 40
E-post: info@concil.se

Order
E-post: order@concil.se

 

Skriv till oss

Vill du ställa en fråga till oss? Det kan du enkelt göra via detta formulär.

Verksamhet

Johan Calmestrand
VD

johan.calmestrand@concil.se
+46 (0)510-203 40

Anders Lindskog
Ekonomichef

anders@concil.se
+46 (0)510-203 40

Mårten Sondén
Avd.ansv. digital produktion

marten@concil.se
+46 (0)510-59 00 91

Angela Hörnfeldt

angela@concil.se
+46 (0)70-823 79 43

Clas Hjalmarsson

clas@concil.se
+46 (0)73-345 55 22

Magnus Ahlén

magnus@concil.se
+46 (0)73-345 54 88

Marie Segerqvist

marie@concil.se
+46 (0)73-345 54 99

Mikael Magnusson

mikael@concil.se
+46 (0)73-345 55 23

Outi Wänerskär

outi@concil.se
+46 (0)73-345 55 25

Rickard Hansveden

rickard@concil.se
+46 (0)510-59 00 94

Sara Arvén

sara@concil.se
+46 (0)73-345 55 21

Sarah Lif

sarah@concil.se
+46 (0)70-823 79 54

Viktor Synnerdahl

viktor@concil.se
+46 (0)510-59 00 93

Ällen Höög
FÖRÄLDRALEDIG

 

Styrelse

Stefan Johansson  
Styrelseordförande

stefan@tranquilitycapital.se

Johan Calmestrand  
Ledamot

johan.calmestrand@concil.se

Carl Johansson
Ledamot

carl@tranquilitycapital.se

Anders Lindskog
Ledamot

anders@concil.se